Arkusz kalkulacyjny

Klasa6 Zadania

Klasa8 zadania

Zdalne nauczanie z usługą Office 365

Office 365 to szereg  darmowych usług  kompatybilnych z programami Microsoft takimi jak: Word, Excel, PowerPoint, OneDrive, OneNote, Outlook oraz Teams. W usłudze Office 365 programy te zostały umieszczone w „chmurze”, czyli niemal nieograniczonym wirtualnym dysku. To oznacza, że użytkownik ma dostęp do swojej poczty, dokumentów i kalendarza z każdego miejsca, przy wykorzystaniu dowolnego komputera lub smartfona. Taka usługa online zapewnia automatyczne aktualizacje, zatem użytkownik korzystając z nich zawsze używa najnowszej wersji.

Usługa Microsoft Teams to platforma do komunikacji, która jest połączeniem czatu, wirtualnego miejsca spotkań i obszaru roboczego. Microsoft Teams daje członkom zespołu dostęp do platformy, na której można gromadzić pliki, narzędzia i rozwiązania przydatne w pracy zespołowej oraz umożliwia bieżącą komunikację na czacie lub rozmowy wideo. ‍Teams pomaga w codziennym koordynowaniu projektów i zadań, prowadzeniu lekcji zdalnie, podejmowaniu decyzji wspólnie z zespołem, pozwala współtworzyć i współpracować jednocześnie w obrębie plików do których wszyscy członkowie zespołu mają dostęp.

Instrukcje:

Jak zalogować się do usługi Office 365 ? ( w tym usługi Teams)

Jak pracować z aplikacją TEAMS ?

Logujemy się do Office 365 przez adres:

www.office.com

W przypadku jakichkolwiek problemów z logowaniem do usługi Office 365, prosze o kontakt z administratorem

adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub poprzez dziennik UONET+

Prosze podać imię i nazwisko ucznia, klasa.

polskabiega.jpg
Tuesday the 19th. Siewierz