Zakończenie projektu

W związku z przerwaniem zajęć w szkołach, koordynator projektu eTwinning "Maths? it's easy!", w którym brała udział klasa VIII, zamknął projekt.

Bardzo Wam dziękuję za udział! Dzięki Wam byliśmy jedną z 3 szkół, które zdołały zrealizować zadania projektowe. Brawo!

Nasze zadanie projektowe

Uczniowie spróbują oszacować, jak duża jest liczba Avogadra.

Obliczenia przedstawimy w dwóch filmikach.

Zapraszamy!

Oszacowanie liczby Avogadra

Oszacowanie liczby Avogadra cz. 2

Prezentacja grupy projektowej

Krótki filmik, którego współautorami są uczniowie klasy VIII,

biorący udział w projekcie.

maths     Math's? It's easy!

Math's? It's easy! -  międzynarodowy projekt eTwinning z udziałem naszej szkoły oraz szkół z Turcji, Włoch, Chorwacji, Mołdawii, Francji oraz Albanii.

Projekt ma doskonalić umiejętności matematyczne oraz wykorzystanie narzędzi IT.

Głównym zadaniem będzie przedstawienie problemu matematycznego lub technologicznego oraz propozycją jego rozwiązania. W projekcie jako uczestnicy biorą udział uczniowie klasy VIII.

Powodzenia i udanej zabawy!

koordynator projektu: Justyna Chudy

pij_mleko.jpg