Wyjazd do MDK w Zawierciu na bajkę „Kot w butach”

24 października 2013 roku dzieci z grupy 5,6 – latków wraz z uczniami klas I – III wyjechały  do Miejskiego Domu Kultury w Zawierciu na bajkępt. „Kot w butach”.

Dzięki aktorom z Katolickiego Teatru Artystycznego z Krakowa dzieci  przeżyły bajkową przygodę wraz z Jankiem – synem młynarza oraz jego kompanem – kotem, który chodził na dwóch łapach w pięknych butach i potrafił mówić ludzkim głosem.

Przedszkolaki z dużym zaciekawieniem obejrzeli profesjonalną grę aktorów. Wysłuchali wielu pięknych piosenek, a także mogli podziwiać pokaz świateł użytych w czasie przedstawienia. Gdy występ dobiegł końca z uśmiechami na buziach i pozytywnymi emocjami wróciliśmy szczęśliwie  do naszej szkoły.

polskabiega.jpg