Drukuj

W czwartek, 30 maja w naszej szkole gościliśmy aktorów Teatru "Tomcio"      z Nowego Sącza, którzy przedstawili dzieciom bajkę kukiełkową "Jaś i Małgosia w krainie ekologii". W fabułę tradycyjnego spektaklu wplecione zostały pojęcia związane z ochroną przyrody. Na widowni zasiedli uczniowie klas 1-3, a także przedszkolaki. Dzieci z dużym zainteresowaniem śledziły losy głównych bohaterów, utrwalając przy tym, w jaki sposób należy dbać o środowisko. Przedstawienie było lekcją proekologicznych zachowań, podczas której mogliśmy obejrzeć barwne postacie oraz usłyszeć wesołe piosenki. Czarownica i wilk występujący w bajce okazali się postaciami, które z wielką troską mówiły o ochronie przyrody i uczyły zagadnień ekologii i dbania o środowisko, a także wyrabiania dobrych nawyków i zachowań. (K.S.)

Akcje w których uczestniczymy

ztu.jpg
Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 2 w Siewierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Thursday the 2nd. Siewierz