Drukuj

Sadzimy roślinki i obserwujemy ich rozwój.

Wiosna sprzyja pracom ogrodowym więc i my chcieliśmy trochę popracować i wyhodować w swoim zielonym ogródku nasze własne rośliny. Zebraliśmy różne nasionka i cebulki. Z wielkim zapałem zabraliśmy się do pomocy i już po chwili mieliśmy własną zieloną grządkę. Przez wiele dni podlewaliśmy, podlewaliśmy i obserwowaliśmy co się dzieje. Nasze roślinki pięknie rosły, a my cieszyliśmy się z obfitych plonów: wyrósł nam szczypiorek, urosły kwiaty, rzodkiewka, a nade wszystko fasola, która obrodziła kwiatami. Mieliśmy dużo radości z obserwowania roślin. (K.S.)

 

Akcje w których uczestniczymy

szkola_bez_przemocy_small.jpg
Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 2 w Siewierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Saturday the 16th. Siewierz