26.11.2018r – Dzień Pluszowego Misia

Nasze przytulanki – pluszowe misie towarzyszą nam od dziecka. Z wielką radością obchodziliśmy dzisiaj dzień pluszowego misia, którego święto przypada na dzień 25 listopada.

W tym roku postanowiliśmy sami troszkę przebrać się za misiaki i nałożyliśmy maski, które wcześniej sami zrobiliśmy. Zabawy, konkursy, odgadywanie: o którym misiu myślę? – to wszystko złożyło się na pełen atrakcji dzień. W naszym przedszkolu pojawił się też ogromny i bardzo mięciutki miś, który bardzo nam się spodobał. Zrobiliśmy sobie z nim pamiątkowe zdjęcia. (K.S.)

EFS_z_podpisem.jpg