Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Dzień 20 września obfitował w niespodzianki…

„Bal w przedszkolu dzisiaj, wyszły z szafy misie i proszą laleczki do wspólnej poleczki!..” – wspólną zabawą, tańcami i konkursami uczciliśmy święto wszystkich przedszkolaków – Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Nasze panie przygotowały dla nas różne zabawy i konkursy, w których braliśmy udział. Tańce z balonami, zabawy z chustą Klanza, to wszystko powodowało, że byliśmy w doskonałych humorach. Z radością uczestniczyliśmy w przygotowanych atrakcjach i w różnych konkurencjach. Na pamiątkę tego dnia dostaliśmy małe upominki. Było bardzo wesoło!!!

Katarzyna Sikorska

ztu.jpg