Drukuj

"PRZYCHODZI PRZEDSZKOLAK DO DOKTORA..."

10.10.2013r. nasze oddziały przedszkolne odwiedziła Pani Doktor Wanda Błach, która opowiedziała dzieciom jak należy dbać o swoje zdrowie. Przypomniała przedszkolakom jakich zasad należy przestrzegać by być zdrowym, czyli jak należy się ubierać – zgodnie z porą roku, jak często należy myć ręce i jak unikać niebezpiecznych dla naszego zdrowia i życia sytuacji. Pani Doktor przyniosła ze sobą wiele ciekawych przedmiotów takich jak stetoskop czy szpatułkę do badania stanu gardła. Było tak miło, że wszyscy uczestnicy chcieli wziąć udział w fizykalnym badaniu pokazowym. Na koniec spotkania każdy przedszkolak otrzymał odznakę dzielnego pacjenta za co Pani Doktor otrzymała piękny dyplom. Dzięki tej wizycie wiemy gdzie mieszka nasze serduszko i już nie boimy się białego lekarskiego fartucha.

DSCF5382

DSCF5415

DSCF5419

 

Akcje w których uczestniczymy

szkola_bez_przemocy_small.jpg
Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 2 w Siewierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Thursday the 2nd. Siewierz