Dnia 24 maja uczniowie klas I – III pojechali do Katowic na warsztaty muzyczne, które odbyły się w NOSPR –rze. W trakcie zajęć dzieci grały na instrumentach muzycznych oraz słuchowo rozpoznawały ich dźwięki, uczestniczyły w zabawie z chustą animacyjną. W dalszej części warsztatów zwiedzili Foyeri udali się na próbę Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia, która odbywała się na głównej Sali. Wszystkich zachwyciła niesamowita architektura i wystrój wnętrza oraz wspaniała akustyka Sali. Następnym razem wybierzemy się tam na koncert.

Organizator: Aneta Tyburkiewicz

EFS_z_podpisem.jpg