„6 grudnia - jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
I każde dziecko prezent dostanie.”

Dzień wizyty świętego Mikołaja w przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Jak co roku – 6 grudnia - wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi i nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków. Atmosfera w przedszkolu była wyjątkowa, świąteczna, a nawet „magiczna” gdyż za oknem od rana padał śnieg. Święty Mikołaj nie zawiódł dzieciaków i nie kazał długo na siebie czekać. Tuż po śniadaniu zawitał do naszego Przedszkola. Przedszkolaki z radością przywitały Gościa zapewniając Go o swojej grzeczności. Podczas rozdawania prezentów było wiele radości. Na koniec spotkania zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem. Następne odwiedziny dopiero za rok! Do zobaczenia Święty Mikołaju!

Wychowawcy:

D. Małota - Machura