Drukuj

Pan muchomor w lesie stoi…

Jesienna aura sprzyja spacerom. Mamy wielkie szczęście, że nasza szkoła znajduje się w otoczeniu pięknego lasu. Dzięki temu codziennie mamy okazję przebywać w otoczeniu przyrody. Doceniamy to szczególnie jesienią, kiedy spacery do pobliskiego lasu są niezwykle przyjemne. Ostatnim razem znaleźliśmy wspaniałe muchomory. Każdy z nas doskonale wie, że mimo iż piękne, to są trujące i nie wolno ich dotykać. Mogliśmy również z bliska przyjrzeć się jak wraz z porą roku zmienia się nasze otoczenie.

Wych. Dagmara Machura
Wych. Joanna Żołądź 

​​

​​

​​

​​

​​

​​

Akcje w których uczestniczymy

EFS_z_podpisem.jpg
Copyright © 2022 Szkoła Podstawowa nr 2 w Siewierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Tuesday the 18th. Siewierz