Spotkanie z Policjantem

14.09.2016r. nasze przedszkole odwiedziła policjantka z Komendy Powiatowej Policji w Będzinie, pani Iwona Bajan. Jak co roku przypomniała nam o zasadach bezpiecznego poruszania się po drogach, przechodzenia jezdni po pasach czy prawidłowym używaniu fotelików samochodowych. Dowiedzieliśmy się również jak zachować się w różnych groźnych dla nas sytuacjach, np. podczas spotkania z psem czy nieznajomym. Największe zainteresowanie wzbudził oczywiście strój naszego gościa, a w szczególności broń i kajdanki. Nawet najmłodsi uczestnicy spotkania chętnie udzielali się podczas prelekcji i zaprosili panią policjantkę za rok.

Wych. Dagmara Małota-Machura

Wych. Joanna Żołądź