Drukuj

„Sprzątanie Świata - 2016”


          Wrzesień to miesiąc, w którym jak co roku włączamy się w akcję "Sprzątania Świata". Ta akcja jest dla dzieci atrakcyjną i zarazem aktywną formą edukacji ekologicznej. 16 września dzielne i pełne zapału przedszkolaki wraz ze swoimi paniami wyruszyły na wielkie porządkowanie boiska i terenu wokół szkoły. Wszystkie dzieci „uzbrojone" w rękawice ochronne, pełne entuzjazmu i zaangażowania prześcigały się w szukaniu śmieci, dzielnie przemierzając wyznaczony teren. Do wspólnego worka trafiło mnóstwo „ukrytych” w trawie i krzewach śmieci, które odszukali nasi mali „poszukiwacze”. Taka akcja na pewno wpłynie pozytywnie na uwrażliwienie dzieci, a w przyszłości nasi wychowankowie będą prawdziwymi miłośnikami przyrody i otaczającego ich świata.

wych. Joanna Żołądź

wych. Dagmara Małota - Machura

1www

IMG 6146 ww

IMG 6150 ww

IMG 6153 ww

 

Akcje w których uczestniczymy

pojemnik_na_baterie.jpg
Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 2 w Siewierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Thursday the 2nd. Siewierz