Drukuj

Wycieczka do Cinema City Katowice

22 października 2015 roku dzieci z grupy 5,6 – latków wraz z uczniami klas I – II wyjechały  do Cinema City do Katowic na film 3D pt. ,,Dzikie z natury”.

Jest to opowieść o miłości, poświęceniu i nadzwyczajnej więzi między ludźmi i zwierzętami. Film ukazuje osierocone orangutany i słonie oraz wyjątkowych ludzi, którym udało się je nie tylko uratować i wychować, ale również przywrócić im życie na wolności . Podejrzenie tych cudów natury w trójwymiarze, to naprawdę wielkie przeżycie. Dzieci wyciągały ręce , by móc dotknąć i pogłaskać te dzikie zwierzęta .Po seansie odbyły się warsztaty z leśnikiem z Nadleśnictwa Katowice pt. ,,Co w trawie piszczy?”. Dzięki tym warsztatom dzieci zapoznały się ze zwierzętami ,które żyją w lesie i ich zwyczajami oraz dowiedziały się jak powinniśmy chronić lasy. Na koniec spotkania każdy uczestnik dostał niewielki upominek oraz certyfikat Przyjaciela Przyrody. Do szkoły wróciliśmy zmęczeni ,ale także pełni wrażeń.

wych. Izabela Szczepańczyk

DSCN0230DSCN0237

DSCN0242DSCN0254

Akcje w których uczestniczymy

pojemnik_na_baterie.jpg
Copyright © 2021 Szkoła Podstawowa nr 2 w Siewierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Thursday the 2nd. Siewierz