Musical „Cudowna lampa Aladyna” w MOK w Zawierciu.

Dnia 04.02.2020r. uczniowie klas I – III pojechali do MOK w Zawierciu na musical profilaktyczny pt. „Cudowna lampa Aladyna”. Musical przedstawili uczniom aktorzy Teatru Muzycznego „Forte” z Wrocławia. „Cudowna lampa Aladyna” – to piękna opowieść pełna ciepła i magii. Opowieść o spełniających się marzeniach, przestrzegająca jednocześnie młodego widza przed kontaktem z osobami nieznajomymi. Podczas musicalu uczniowie  mieli  możliwość wysłuchania wspaniałych piosenek, wykonywanych „na żywo” przez aktorów. Magicznej atmosfery dodawały piękne, kolorowe kostiumy, tajemnicza scenografia, a do tego robiąca ogromne wrażenie gra świateł i dymu towarzysząca wyłanianiu się Dżina z cudownej lampy. Uczniowie byli zachwyceni i w skupieniu obejrzeli magiczne i zarazem pouczające przedstawienie.

Wychowawcy klas I-III.

lall