Drukuj

Kolejny certyfikat z UNICEF

Bardzo miło mi poinformować, że działania w naszej szkole dotyczące poszanowania praw dziecka zostały nagrodzone kolejnym certyfikatem z UNICEF. Przypomnę, że główne obchody 30 rocznicy uchwalenia Konwencji Praw Dziecka odbyły się 20 listopada 2019. W naszej placówce realizowany był również projekt eTwinning "Dzieci mają swoje prawa". O tych wydarzeniach można przeczytać we wcześniejszych wpisach w aktualnościach oraz w zakładce projektów eTwinningowych.

Dziękuję serdecznie za zaanagażowanie! 

Justyna Chudy

unicef certyfikat  

Akcje w których uczestniczymy

pij_mleko.jpg
Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 w Siewierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Thursday the 13th. Siewierz 2013