Drukuj

Z wizytą w Wielkiej Fabryce Elfów

i u Świętego Mikołaja

Na początku grudnia, by poczuć magię Świąt, wybraliśmy się (uczniowie klasy IV i V) wraz z wychowawcami do Katowic.

Najpierw wzięliśmy udział w jarmarku bożonarodzeniowym, gdzie oprócz typowych świątecznych ozdób i smakołyków obejrzeliśmy ruchome instalacje, w których głównymi bohaterami były postacie z disneyowskich produkcji, bohaterowie andersenowskich baśni, ale również górnicy.

Następnie odwiedziliśmy Wielką Fabrykę Elfów i Świętego Mikołaja. Elfy zapewniły nam bardzo wiele ciekawych atrakcji podczas zdobywania potrzebnych składników do przyrządzenia eliksiru niezbędnego do dobrego przeżycia Świąt Bożego Narodzenia. Po wizycie u świętego Mikołaja i otrzymaniu od niego drobnych upominków udaliśmy się do domów.

Wycieczka była bardzo udana, wprowadziła nas w tę niezwykłą atmosferę. Pełni wrażeń i bogatsi o nowe doświadczenia, związane z wędrówką po ścieżkach świętego Mikołaja i jego pomocników, wróciliśmy do domów, by z niecierpliwością oczekiwać Wigilii i Świąt Bożego Narodzenia.

 

                                                          Urszula Szymiec, Renata Chmielowska

Akcje w których uczestniczymy

polskabiega.jpg
Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 w Siewierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Wednesday the 1st. Siewierz 2013