Drukuj

KONKURS WIEDZY Z KRAJÓW NIEMIECKOJĘZYCZNYCH

Dnia 25.11.2019 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Siewierzu odbył się szkolny konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych pt. ,,DACH-LÄNDER- QUIZ. Konkurs adresowany był do uczniów klas IV-VIII. Celem konkursu było poszerzanie wiedzy związanej z krajami niemieckojęzycznymi oraz przybliżenie kultury, tradycji i zwyczajów krajów niemieckojęzycznych. Konkurs został przeprowadzony za pomocą aplikacji Quizizz. Składał się on z 25 zamkniętych pytań z następujących działów: geografia, historia, sport, zabytki, malarstwo, kuchnia oraz życie codzienne.

Zwycięzcy konkursu:

I miejsce- Drukała Jakub kl. VIII

II miejsce –Oleszczuk Daniel kl. VIII I

II miejsce – Kubisa Franciszek kl. IV

 

Joanna Cesarz

Akcje w których uczestniczymy

polskabiega.jpg
Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 w Siewierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Thursday the 13th. Siewierz 2013