Drukuj

Rewia na lodzie

25 października przedszkolaki oraz uczniowie klas I, II, III, IV, V wybrali się na wycieczkę, preview12której celem było obejrzenie widowiska teatralnego na lodzie pod tytułem „Niezwykłe przygody Sindbada Żeglarza”. Rewia odbywała się na Stadionie Zimowym w Sosnowcu. Wszyscy z zapartym tchem oglądaliśmy opowieść opartą na motywach baśni Bolesława Leśmiana. Było to niesamowite widowisko w wykonaniu kilkudziesięciu utalentowanych łyżwiarzy.

Uczestnicy wycieczki byli pod ogromnym wrażeniem zachwycającej ruchomej scenografii i rozbudowanej dekoracji. Łyżwiarze mieli wspaniałe, bajkowe kostiumy, a dodatkowym atutem baśni były efekty pirotechniczne. Występom łyżwiarzy towarzyszyła idealnie dobrana oprawa muzyczna. Dzieci były zachwycone pokazem dużych baniek mydlanych oraz umiejętnościami żonglerskimi aktorów.

To wydarzenie pozostanie w naszej pamięci na długo mimo naszych zmarzniętych nosów.

 

Beata Pieprzyk

 

Akcje w których uczestniczymy

EFS_z_podpisem.jpg
Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 w Siewierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Thursday the 13th. Siewierz 2013