Drukuj

Wizyta uczniów w MGBP w Siewierzu

logo rybka26 listopada uczniowie klas II, III i IV odwiedzili Miejsko – Gminną Bibliotekę Publiczną w Siewierzu, gdzie obejrzeli przedstawienie pt. „Złota rybka” w wykonaniu aktorów Studia Teatralnego „Sztuka” z Trzebini. Spektakl ten jest adaptacją bajki Aleksandra Puszkina. Podczas przedstawienia aktorzy umożliwili uczniom aktywny udział w sztuce. Wszystkich zachwyciła wspaniała gra aktorów, piękne stroje, scenografia, a także piosenki. Każdy uczeń miał okazję z bliska przyjrzeć się rekwizytom oraz strojom. Na zakończenie z treści bajki wypłynął morał,że uczciwość i szacunek w życiu popłaca, natomiast należy wystrzegać się zachłanności, gdyż prowadzi do zguby.                                                                                                       

Dziękujemy pani dyrektor oraz pracownikom MGBP w Siewierzu za zaproszenie i miłe przyjęcie.

                                                                                                         Joanna Żołądź

Akcje w których uczestniczymy

EFS_z_podpisem.jpg
Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 w Siewierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Saturday the 6th. Siewierz 2013