Drukuj

Dnia 16 października 2019r. obchodzony jest Światowy Dzień Przywracania Czynności Serca i z tej okazji co roku w połowie października Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przeprowadza rekord w pierwszej pomocy. Celem akcji jest wspólne promowanie w całej Polsce nauki pierwszej pomocy. Uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami wzięli czynny udział w akcji. W przedsięwzięciu wzięło udział 112 osób. W godzinach od 12.00 do 12.30 wszyscy uczestnicy na sali gimnastycznej udzielali pierwszej pomocy na 5 fantomach. Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tak szczytnej akcji, która promuje właściwe postawy i wzorce zachowań.

organizatorzy: Aneta Tyburkiewicz

Justyna Chudy

 

Akcje w których uczestniczymy

EFS_z_podpisem.jpg
Copyright © 2023 Szkoła Podstawowa nr 2 w Siewierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Monday the 27th. Siewierz