Drukuj

dzień mnożeniaIX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

W dniu 4 października nasza szkoła wzięła udział w obchodach IX Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Wszyscy uczniowie klas starszych przystąpili do pisemnego egzaminu, który miał sprawdzić w jakim stopniu opanowali mnożenie. Każdy uczestnik, który odpowiedział poprawnie na więcej niż połowę pytań, otrzymywał imienny certyfikat. Zabawa był przednia i z pewnością weźmiemy udział w jubileuszowej akcji już za rok. 

Szkolny koordynator: Justyna Chudy

 

certyfikaty tabliczki mnozenia

tabliczka mnozenia

Akcje w których uczestniczymy

szkola_bez_przemocy_small.jpg
Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 w Siewierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Saturday the 6th. Siewierz 2013