Drukuj


Przedstawienie teatralne pt. „Przygody Pippi Skarpetki”.

25 września odwiedzili nas po raz kolejny aktorzy ze Studia Teatralnego Krak-Art z przedstawieniem pt. „Przygody Pippi Skarpetki”.Dzięki bardzo wesołej  Pippi  przedszkolaki oraz uczniowie naszej szkoły mogli przeżyć kilka zabawnych, a zarazem pouczających przygód z tą niezwykłą bohaterką. Pippi to dziewczynka, która wychowuje się sama, bez opieki dorosłych. Nie chodzi do szkoły, nie przestrzega podstawowych zasad bezpieczeństwa, dlatego często wpada w niebywałe kłopoty. W przedstawieniu poruszony został szeroko pojęty temat bezpieczeństwa. Dzieci nie tylko przypomniały i utrwaliły sobie podstawowe zasady ruchu drogowego, lecz także inne bezpieczne zachowania zwłaszcza w kontaktach z nieznajomymi. Spektakl ukazał dzieciom jak ważne jest to, by słuchać dorosłych, uczyć się od siebie nawzajem i przede wszystkim szanować innych. Przedstawienie było sponsorowane przez Radę Rodziców. Serdecznie dziękujemy.

Joanna Żołądź

Akcje w których uczestniczymy

EFS_z_podpisem.jpg
Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa nr 2 w Siewierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Saturday the 6th. Siewierz 2013