Drukuj

Dni Siewierza

W dniach 1-2 czerwca na błoniach przy zamku siewierskim świętowaliśmy 57. Dni Ziemi Siewierskiej. Z tej okazji dla mieszkańców oraz odwiedzających nasze miasto turystów zostało przygotowanych wiele atrakcji. Między innymi w ramach Artystycznej Sceny Młodych swoje talenty muzyczne i taneczne zaprezentowały dzieci i młodzież szkolna. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas: 1, V, VII oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych. Mogliśmy ich zobaczyć w występach solowych jak i grupowych. Otuchy występującym dodawała kolorowa publiczność – koledzy i koleżanki ze szkoły, którzy wcześniej wzięli udział w zorganizowanej po raz pierwszy w naszej gminie Eksplozji Kolorów, czyli wyrzucaniu w górę sypkiego pudru, który tworzył wielką barwną chmurę.

Akcje w których uczestniczymy

ztu.jpg
Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa nr 2 w Siewierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.

Migawki

kl5.jpg
Thursday the 12th. Siewierz 2013