jestnaswięcej

jest nas więcej

Fundacja Orange zorganizowała akcję społeczną #JestNasWięcej, której celem jest walka z hejtem w Internecie.

Z nienawiścią w sieci spotykamy się na każdym kroku, hejt pojawia się w postaci obraźliwych komentarzy, wiadomości, filmików. Akcja ma pokazać uczestnikom, że z przejawami nienawiści w sieci można walczyć, a kulturalnych użytkowników Internetu jest więcej niż hejterów.  Adresatami kampanii są przede wszystkim młodzi ludzie. W naszej szkole wzięli w niej udział uczniowie klasy VII i VIII. Aneta Bednarz i Justyna Chudy przeprowadziły zajęcia z klasami oparte na scenariuszach opracowanych przez Fundację Orange.

Symbolem akcji jest pojedyncza pomarańczowa sznurówka, którą dostał każdy uczestnik akcji.

Justyna Chudy, Aneta Bednarz

pij_mleko.jpg