„W karnawale - to są bale!"

napis

7.02.2019r. odbyła się w naszej szkole zabawa karnawałowa, na którą uczniowie klas I-III czekali z wielką niecierpliwością. Odświętnie i kolorowo udekorowana sala gimnastyczna stworzyła inspirujący klimat do naszej zabawy. Tym razem dekorację wykonali samodzielnie uczniowie na kółku plastycznym. Wśród uczestników balu trudno było rozpoznać naszych uczniów. Rodzice zadbali o wspaniałe stroje i przebrania, które umożliwiły dzieciom wcielenie się w ich ulubione postaci. Wszyscy wspólnie pląsali w kole, tańczyli w parach z kotylionami, robili barwne korowody. Wiele śmiechu było podczas tańca z balonikiem, czy konkursu z kapeluszem. W przerwie bardzo smakował słodki poczęstunek ufundowany przez Radę Rodziców. Zabawa była bardzo udana! Kolejne karnawałowe szaleństwo dopiero za rok!

Wychowawcy klas I – III.

polskabiega.jpg