SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 ZAGRAŁA Z WOŚP

wosp 2019

Nasza szkoła, kolejny już rok z rzędu, zagrała z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! 13 stycznia 2019r. spotkaliśmy się na siewierskim rynku by wesprzeć akcję Jurka Owsiaka. Tegoroczny finał grał dla najmłodszych na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Uczniowie naszej szkoły zagrzewali do zbiórki pieniędzy na ten szczytny cel swoim występem wokalnym. Na początek pastorałkę "Od serca do ucha" zaśpiewali uczniowie klas I - III. Następnie uczennice klasy IV - Lena Sobisz, Julia Bujna i Natalia Peterek - odśpiewały "Muzyczne echo Warszawy". Na zakończenie z piosenką "Kocham Wolność" Chłopców z Placu Broni wystąpił Maks Pasternak, uczeń klasy V.

27. fianł WOŚP pokazał nam, że pomaganie jest dziecinnie proste! Cieszymy się, że i my mogliśmy zaznaczyć w nim swój udział!

Zapraszamy do obejrzenia relacji z naszego występu.

Beata Pieprzyk

polskabiega.jpg