SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI
O TEMATYCE BOŻONARODZENIOWEJ

Jak co roku w okresie bożonarodzeniowym 20 grudnia 2018 r. odbył się SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI O TEMATYCE BOŻONARODZENIOWEJ.
W konkursie wzięło udział 21 uczestników z oddziału przedszkolnego i klas I-III.  Dzieci zachwyciły nie tylko piękną recytacją, ale także zdolnością zapamiętania bardzo długich wierszy oraz doborem strojów i rekwizytów. W czasie obrad jury uczniowie zgromadzeni na korytarzu śpiewali kolędy, wprowadzając wszystkich w nastrój Bożego Narodzenia. Dzieci recytacją wybranych wierszy dostarczyły wiele radości, refleksji, zadumy, a nawet wzruszeń.

Jury w składzie Aneta Tyburkiewicz – przewodnicząca, Izabela Szczepańczyk,                 i Magdalena Drezler po burzliwych naradach przyznało następujące miejsca:

Kategoria: przedszkolna:

I miejsce – Anna Gębala

II miejsce – Wojciech Musiałek

III miejsce – Szymon Szatan

Kategoria klas I-III:

I miejsce – Piotr Gębala

II miejsce – Nina Bujna

III miejsce – Klaudia Cembala

Wyróżnienia: Nela Dorobisz i Katarzyna Skrzypiec

Zwycięzcy  otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe uzyskane w formie rabatu z kiermaszu szkolnego. Każdy uczestnik otrzymał dyplom oraz słodki upominek.

Laureaci konkursu mogli ponownie zaprezentować swoją recytację podczas spotkania wigilijnego 21 grudnia.

Organizator Barbara Pawińska

pij_mleko.jpg