code1

Uczniowie naszej szkoły w okresie 15-19 października brali udział w wydarzeniu EU Code Week, czyli Europejski Tydzień Kodowania. To oddolna inicjatywa promująca programowanie i umiejętności cyfrowe wśród uczestników w ciekawy i interesujący sposób. W ramach zajęć informatycznych uczniowie wykonywali zadania związane z kodowanie i programowaniem.
Uczniowie bardzo chętnie uczestniczyli w projekcie i z wielkim zaangażowaniem rozwiązywali problemy natury informatycznej. Za udział w w/w przedsięwzięciu nasza szkoła otrzymała certyfikat- EU CODE WEEK.

codeweekCertyfikat

polskabiega.jpg