Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą...

Słowa ks. Jana Twardowskiego były myślą przewodnią krótkiego apelu zorganizowanego w Szkole Podstawowej nr 2 w ostatnim dniu października.

Uczniowie klasy ósmej przedstawili wiersze oraz prezentację dotyczącą przemijania człowieka.  Społeczność szkolna mogła dowiedzieć się od kiedy w naszej kulturze jest obchodzona uroczystość Wszystkich Świętych i jak wyglądały obchody tego dnia w wiekach ubiegłych.

Ósmoklasiści podkreślili również, że ważna jest pamięć o żołnierzach poległych w obronie ojczyzny, a także o zaniedbanych, opuszczonych grobach.

pij_mleko.jpg
Monday the 29th. Siewierz