NAPIS

BAL PRZEBIERAŃCÓW w SP 2 Siewierz

Karnawał to czas hucznych zabaw, które lubią dzieci ale i dorośli. Iście karnawałowy nastrój zawitał i w mury naszej szkoły. 19 stycznia bieżącego roku hala sportowa zamieniła się w kolorową salę, która porwała do tańca naszych najmłodszych uczniów klas I – III i dwóch oddziałów przedszkolnych. Wszyscy uczestnicy balu byli przebrani w wielobarwne stroje. Spotkać można było księżniczki, motylki, kotka, myszkę, kowboja, spidermana, strażaka i wiele innych ciekawych kreacji. Do tejże zabawy zachęciła nas Pani Marta, animatorka imprez dla dzieci oraz nasi nauczyciele. Wszyscy razem świetnie bawiliśmy się przy radosnej muzyce i zabawach, które przygotowała dla nas Pani Marta. Mogliśmy wykazać się naszą sprawnością fizyczną w zmaganiach ruchowych i tanecznych, mierzyliśmy nasze siły przechodząc pod limbo oraz bawiliśmy się z ogromną chustą animacyjną. Ponadto każdy z nas otrzymał kolorowy balonik w kształcie żyrafy, a dziewczynki z klasy III zaśpiewały dla nas piosenkę! W trakcie balu udaliśmy się na poczęstunek, który dodał nam sił do dalszej zabawy.

Szkoda, że nasz bal trwał tak krótko. Już teraz czekamy na ten przyszłoroczny! Oby był równie udany! Nasze harce i zabawy można zobaczyć w galerii zdjęciowej klikając w link zamieszczony poniżej.

Opracowała: Beata Pieprzyk

Bal karnawałowy 2018