26909273 1258534957580379 693869371 o

KONCERT NOWOROCZNY W OGRODZIEŃCU

W sobotę, 13 stycznia br. wybraliśmy się z członkami Kółka kulturalnego do Ogrodzieńca, gdzie w hali sportowej Filii Szkoły Podstawowej nr 1 i Gimnazjum odbył się Noworoczny Koncert pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Ogrodzieniec. Zgromadzona publiczność mogła podziwiać dorobek artystyczny dzieci i młodzieży z terenu tamtejszej gminy. Prawie dwugodzinny program wypełniony był muzyką i tańcem.
     Zespół Mażoretek "Fantazja", który obchodził 10-lecie swojej działalności, oczarował wszystkich wdziękiem, gracją i oryginalnymi układami tanecznymi. Prawdziwą ucztą muzyczną był koncert w wykonaniu Dziecięco-Młodzieżowej Orkiestry Dętej.
      Gospodarz Gminy, jak i licznie zgromadzeni goście pogratulowali wszystkim występującym sukcesów i życzyli kolejnych.
     Po występach każdy z obecnych mógł skosztować jubileuszowego tortu oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z młodymi artystami.

Aneta Bednarz

szkola_bez_przemocy_small.jpg