Dnia 13 XI 2017r. odbyła się wycieczka uczniów klas I- III do MDK w Zawierciu na spektakl teatralny pt. ,,Roszpunka”. Spektakl zawierał elementy teatru lalek, klasycznego musicalu, baletu i tańca współczesnego.  To piękna opowieść o poszukiwaniu swojej tożsamości oraz mocy, jaką niesie ze sobą miłość. Odbyliśmy z Roszpunką baśniową podróż, pełną muzyki, tańca i śpiewu, w prawdziwie disneyowskim stylu. Po powrocie do szkoły mogliśmy podzielić się swoimi wrażeniami, nie tylko słownie , ale również w ekspresji plastycznej. Zapraszamy do galerii zdjęć z tej udanej wycieczki.

Elżbieta Bijak

szkola_bez_przemocy_small.jpg