FESTYN RODZINNY W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2 W SIEWIERZU
„BAWMY SIĘ RAZEM"

W nowy rok szkolny społeczność SP nr 2 weszła z energią i zapałem.....nie tylko do nauki, ale również do zabawy! Festyn rodzinny pod hasłem "Bawmy się razem", który miał miejsce 8 września 2017roku, pokazał, jak wspaniale potrafimy wspólnie spędzać czas.
               Rodzinne występy, taniec, śpiew oraz pokaz Capoeiry dostarczyły wielu emocji, które dzielili z nami zaproszeni goście: Burmistrz Miasta i Gminy Siewierz Zdzisław Banaś, w-ce Burmistrz Dariusz Waluszczyk oraz licznie zgromadzeni członkowie naszych rodzin.
               Po doznaniach natury duchowej przyszedł czas na coś dla ciała..... I tutaj jak zwykle rodzice stanęli na wysokości zadania!! Zjeżdżalnie, animacje, konkursy, możliwość obejrzenia „od środka" wozu strażackiego, no i pyszne wypieki i potrawy.....A do tego śliczna pogoda, chociaż zapowiedzi były nieciekawe......To wszystko już za nami, pozostają miłe wspomnienia ...i plany na kolejne spotkania!

Urszula Szymiec

EFS_z_podpisem.jpg