Dnia 11 maja 2017r.  Sara Cembrowska i Michalina Góral reprezentowały naszą szkołę w Gminnym Konkursie dla uczniów klas trzecich pt: „Językowe potyczki z wierszami Łukasza Dębskiego” zorganizowanym przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Siewierzu. Wzięło w nim udział 9 dwuosobowych drużyn ze wszystkich szkół podstawowych z terenu Miasta i Gminy Siewierz. Celem konkursu była popularyzacja twórczości Łukasza Dębskiego. Cieszymy się, że nasza dziewczęca drużyna zdobyła zaszczytne I miejsce.

15 maja 2017r. uczniowie naszej klasy w składzie: Michalina Góral, Jakub Kubik, Jan Molendowski wzięli udział w XIV Gminnym Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym, który został zorganizowany przez Zespół Szkół w Siewierzu.  Dzieci zmagały się z niełatwymi zadaniami z zakresu ruchu drogowego. Nasza drużyna zdobyła III miejsce.

wychowawczyni: Aneta Tyburkiewicz

pij_mleko.jpg