MUSICAL ,,CALINECZKA”

Dnia 17 XI 2016r. uczniowie klas I – IV pojechali do MDK w Zawierciu na musical pt. ,,Calineczka”, wystawiany przez aktorów Teatru Muzycznego ,,Neon” z Wrocławia. Bajkę ,,Calineczka” uczniowie znają, ale przedstawiona w formie musicalu wzbudziła zainteresowanie i zaciekawienie. Aktorzy na żywo śpiewali swoje role, a ich piękne kostiumy i atrakcyjna scenografia wprowadziła nas  w zaczarowaną i fascynującą rzeczywistość. Po spektaklu wróciliśmy  wzbogaceni nowymi treściami, spostrzeżeniami do naszej szkolnej rzeczywistości.

Elżbieta Bijak

szkola_bez_przemocy_small.jpg