SZALONY WIOSENNY TYDZIEŃ W SP NR 2

sweet-cute-green-rest-furniture-yellow-539760-pxhere.com 1Nasza szkolna społeczność czuje w powietrzu wiosnę! Z tej okazji zorganizowaliśmy w naszej szkole Szalony wiosenny tydzień!

Swoje świętowanie rozpoczęliśmy 18 marca w poniedziałek, kiedy to wszyscy przyszliśmy ubrani w strój w kwiaty lub też element kwiatowy wpletliśmy w nasze włosy. Wtorek był dniem na opak, wówczas ubraliśmy swoje stroje na lewą stronę lub tył do przodu. W tym dniu nic nie było takie jak zawsze. W środę uczciliśmy Międzynarodowy Dzień Żaby. Nasze stylizacje przypominały śliczne, zielone żabki lub po prostu założyliśmy na siebie element stroju w odcieniach zieleni. Czwartek był dniem ważnym! Gdyż to właśnie w czwartek obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny. Ponadto 21 marca świętujemy Dzień Kolorowej Skarpetki, czyli Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa. Na znak solidarności z tymi osobami każdy z nas ubrał skarpety nie do pary. Wyczekiwanym dniem w całym tygodniu był piątek! Był to dzień szalonej fryzury. Zarówno uczniowie, nauczyciele i wszyscy pracownicy naszej szkoły zaskoczyli nas swoją pomysłową fryzurą. Można było zobaczyć w tym dniu różnego rodzaju koczki, loczki, kolorowe „tapiry”.

Dziękuję za zaangażowanie w ten iście szalony pomysł! Mam nadzieję, że przysporzył on Wam wiele dobrej zabawy i pozwolił wejść w wiosenny klimat z nową energią!

Beata Pieprzyk

EFS_z_podpisem.jpg