Drukuj

Uczestnictwo uczniów Bartosza Lorenc i Szymona Zajiczka
w finale XIV edycji Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego "CHIPSET"

1709226577593

       Jesteśmy niezmiernie dumni z naszych uczniów, Bartosza Lorenca i Szymona Zajiczka, którzy zakwalifikowali się do II etapu i wzięli udział w finale XIV edycji Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego "CHIPSET". Choć może nie zdobyli oni miejsc na podium, ich udział w tym prestiżowym wydarzeniu jest powodem do uznania i szacunku.

Konkurs ten to znakomita okazja do sprawdzenia się w dziedzinie informatyki, wymagającej zarówno wiedzy teoretycznej, jak i umiejętności praktycznych. Etap teoretyczny testował uczestników pod kątem znajomości zagadnień z zakresu informatyki, algorytmiki i programowania, co wymagało solidnej wiedzy i umiejętności logicznego myślenia.

Natomiast w etapie praktycznym uczniowie musieli wykazać się umiejętnością rozwiązywania konkretnych problemów programistycznych w ograniczonym czasie. Tutaj liczyło się nie tylko szybkie działanie, ale także pomysłowość i dokładność w realizacji zadań.

Choć Bartosz i Szymon nie znaleźli się na podium, ich udział w konkursie to dowód ich zaangażowania, pasji oraz chęci rozwijania się w dziedzinie informatyki. To także okazja do nauki i zdobywania cennego doświadczenia, które z pewnością posłuży im w przyszłości.

Gratulujemy Bartoszowi i Szymonowi odwagi i determinacji w podejmowaniu wyzwań oraz życzymy im dalszych sukcesów na ich drodze rozwoju naukowego i zawodowego. Ich udział w konkursie to także sukces naszej szkoły, dowód na zaangażowanie i wysoki poziom nauczania w dziedzinie informatyki.

 

Paweł Korusiewicz

Akcje w których uczestniczymy

szkola_bez_przemocy_small.jpg
Copyright © 2024 Szkoła Podstawowa nr 2 w Siewierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Wednesday the 24th. Siewierz