NOWA PRACOWNIA KOMPUTEROWA

W naszej szkole uczniowie mogą już korzystać z nowej pracowni komputerowej, składającej się z: 16 stanowisk uczniowskich, komputera nauczycielskiego oraz z 75 calowego monitora interaktywnego. Klasopracownię wyposażono w niezbędną instalacje elektryczną oraz sieć LAN. Nowo zakupiony sprzęt komputerowy w pełni umożliwia realizację podstawy programowej z informatyki w klasach IV-VIII oraz edukacji informatycznej w klasach młodszych. Sprzęt nowej generacji jest wykorzystywany jako narzędzie do nauki, wspomagania i rozwijania zainteresowań informatycznych wśród uczniów oraz umożliwia realizację projektów edukacyjnych z zastosowaniem nowoczesnych technologii.

pracownia2pracownia1

pracownia3pracownia5