Drukuj

NOWA PRACOWNIA KOMPUTEROWA

 

W naszej szkole uczniowie mogą już korzystać z nowej pracowni komputerowej, składającej się z: 16 stanowisk uczniowskich, komputera nauczycielskiego oraz z 75 calowego monitora interaktywnego. Klasopracownię wyposażono w niezbędną instalacje elektryczną oraz sieć LAN. Nowo zakupiony sprzęt komputerowy w pełni umożliwia realizację podstawy programowej z informatyki w klasach IV-VIII oraz edukacji informatycznej w klasach młodszych. Sprzęt nowej generacji jest wykorzystywany jako narzędzie do nauki, wspomagania i rozwijania zainteresowań informatycznych wśród uczniów oraz umożliwia realizację projektów edukacyjnych z zastosowaniem nowoczesnych technologii.

 

pracownia2pracownia1

pracownia3pracownia5

 

Paweł Korusiewicz


 

Akcje w których uczestniczymy

pojemnik_na_baterie.jpg
Copyright © 2023 Szkoła Podstawowa nr 2 w Siewierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Tuesday the 30th. Siewierz