Drukuj

kalendarze adwentowe 22

 

WYNIKI KONKURSU -

KALENDARZ ADWENTOWY

 

W grudniu odbył się konkurs na niemiecki kalendarz adwentowy. I miejsce zajęła Nina Bujna kl. V, drugie miejsce Klaudia Cembala kl. VI, pozostałe prace zajęły III miejsce. Dzieciaki wykazały się ogromnym zaangażowaniem i pomysłowością. Wszystkie prace były przepiękne! Mam nadzieję, że uczniowie, wykonując kalendarze, nie tylko poznali zwyczaje niemieckie, ale też dowiedzieli się, że kalendarze służą do nauki cierpliwości i systematyczności. A to właśnie systematyczność jest tak niezwykle ważna w nauce języka niemieckiego!

 

Justyna Borowiecka


Akcje w których uczestniczymy

pij_mleko.jpg
Copyright © 2023 Szkoła Podstawowa nr 2 w Siewierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Wednesday the 6th. Siewierz