WYNIKI KONKURSU NA KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ

W grudniu odbył się konkurs na KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ PO NIEMIECKU.

I miejsce zajęła Marysia Przemyk kl. V,

II miejsce Nina Bujna kl. V,

III miejsce Kamila Bochenek kl. V oraz Natalia Góral kl. VI.

Dzieciaki wykazały się ogromnym zaangażowaniem i pomysłowością. Wszystkie prace były przepiękne! Kartki zostały wysłane do Ambasady Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Lichtensteinu oraz do szkół partnerskich z którymi rozpoczęliśmy projekty. Na korytarzu można podziwiać kartki wysłane do nas ze szkół partnerskich.

Justyna Borowiecka

pojemnik_na_baterie.jpg