Drukuj

dzień kropki 22 

Dzień Kropki 2022

15 września przypada Dzień Kropki. To dzień, w którym doceniamy dziecięcą pomysłowość i kreatywność. Cieszymy się, że kolejny raz uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Siewierzu mogli brać udział w tym radosnym dniu, a nasze działania dokumentuje stosowny certyfikat. Nasi podopieczni podejmowali bardzo różnorodne działania, ale najwięcej radości dała rozszerzona rzeczywistość. Zadania, łamigłówki, gry, kolorowanie są OK, ale skaczące kropki są najlepsze! 

zaświadczenie_dzień_kropki_22.png 

Zdjęcia z naszych działań dostępne są pod linkiem:  link

 

Justyna Chudy

 

Akcje w których uczestniczymy

pij_mleko.jpg
Copyright © 2023 Szkoła Podstawowa nr 2 w Siewierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Wednesday the 6th. Siewierz