Drukuj

wystep

 

PIKNIK RODZINNY W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2 W SIEWIERZU

 

 

"W RODZINIE SIŁA" pod takim hasłem 3 czerwca 2022 roku odbył się w Szkole Podstawowej nr 2 w Siewierzu długo oczekiwany piknik rodzinny. Ku naszemu zadowoleniu uroczystość uświetniło swoją obecnością wielu gości na czele z Burmistrzem Miasta i Gminy Siewierz panem Zdzisławem Banasiem i w-ce Burmistrzem panem Damianem Dawczyńskim.

Wspólnym wysiłkiem całej społeczności szkolnej – uczniów, rodziców, przyjaciół z Ukrainy oraz nauczycieli- stworzyliśmy atmosferę dobrej zabawy. Dzieci podczas występów artystycznych pokazały swoje talenty aktorskie, taneczne i wokalne. Zebrani goście gromkimi brawami nagradzali młodych artystów. W drugiej części uroczystości nasze podniebienia mogły się delektować pysznościami przygotowanymi przez rodziców, a konkursy i zabawy uatrakcyjniały razem spędzany czas.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia uroczystości i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji na stronie internetowej szkoły i na FB.

 

 

Urszula Szymiec

 


 

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka w SP2

Dnia pierwszego czerwca nasza szkoła zmieniła się w bajkową krainę. Uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi przemienili się w znane postacie z bajek, baśni i filmów. Rada Rodziców osłodziła wszystkim ten wyjątkowy dzień smakołykami, za co serdecznie dziękujemy.

Zapraszamy do obejrzenia foto relacji z tego wyjątkowego dnia.

 

Magdalena Drezler

 

Akcje w których uczestniczymy

polskabiega.jpg
Copyright © 2024 Szkoła Podstawowa nr 2 w Siewierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Monday the 4th. Siewierz