" W świecie baśni braci Grimm"- wyniki konkursu

VII edycja Konkursu Plastyczno-Językowego na pracę komiksową w języku niemieckim już za nami! W tym roku wzięło w nim udział 55 uczniów. Przedmiotem konkursu było stworzenie komiksu w języku niemieckim – krótkiej historyjki opisującej przygody dowolnie wybranego bohatera baśni braci Grimm we współczesnych czasach. Bohaterowie baśni przenieśli się w trudne czasy pandemii koronawirusa.

Sara Cembrowska, uczennica klasy VIII zdobyła drugie miejsce.
Sara wykazała się niebywałą kreatywnością przy tworzeniu komiksu. Zachęcamy do zobaczenia Czerwonego Kapturka w nieco innym wydaniu, niż dotychczas nam znanym.

Joanna Cesarz

Link do komiksu