Drukuj

logo

Krajowa Odznaka Jakości dla projektu "Matematyczny marzec 2022"

Z przyjemnością informujemy, że nasz projekt eTwinning "Matematyczny marzec 2022" został odznaczony Krajową Odznaką Jakości. Naszymi partnerami w projekcie była Szkoła Podstawowa nr 11 w Olsztynie oraz Szkoła Podstawowa w Witonii.

Nasi uczniowie z przyjemnością wykonywali zadania projektowe, min. zdjęcia matematyczne, prace plastyczne złożone z figur geometrycznych, wspólny projekt tarczy zegara, matematyczne bajki, wystawę chmur wyrazowych w różnych językach. Nie zabrakło również gier i łamigłówek matematycznych. Podsumowaniem projektu było wspólne spotkanie on-line, w czasie którego każda szkoła przedstawiła prezentację multimedialną o wybranym matematyku oraz rebusy matematyczne zawierające cząstkę "pi". 

Współpraca w projekcie była na najwyższym poziomie, nawiązaliśmy kolejne cenne znajomości, ale przede wszystkim nasi uczniowie ujrzeli matematykę w przyjaźniejszej, bliższej postaci.

 

Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie! 

Justyna Chudy, Joanna Cesarz

 

Matematyczny marzec sp 2

Matematyczny_marzec.png

 

Akcje w których uczestniczymy

ztu.jpg
Copyright © 2023 Szkoła Podstawowa nr 2 w Siewierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Friday the 3rd. Siewierz