Drukuj

Sukces Weroniki w konkursie “Wiem jak w banku. Wszystko o pieniądzu”

 

Uczennica klasy VII Weronika Kozerska zajęła II miejsce w konkursie ogólnopolskim “Wiem jak w banku. Wszystko o pieniądzu”. Konkurs był organizowany przez Polską Agencję Prasową oraz Narodowy Bank Polski. Uczestnicy mieli stworzyć prace przedstawiające zagadnienia związane z obrotem gotówkowym i bezgotówkowym i rolą NBP w tym zakresie. Weronika stworzyła wspaniałą animację komputerową, która przedstawiała historię pieniądza w Polsce. W konkursie udział wzięło prawie 200 prac: prezentacji, filmików, animacji, gier planszowych, plakatów i innych aktywności.

Nagrodzona animacja:

 

Wyniki konkursu przedstawiono na konferencji prasowej, w trakcie której łączono się z nagrodzonymi uczniami. Weronika opowiadała o swojej pracy oraz przedstawiała etapy jej tworzenia.

1konf.pras

Weronice serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

J.Chudy


 

 

Akcje w których uczestniczymy

EFS_z_podpisem.jpg
Copyright © 2023 Szkoła Podstawowa nr 2 w Siewierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Monday the 27th. Siewierz