Drukuj

KRAJOWA ODZNAKA JAKOŚCI

Drodzy Uczniowie oraz Rodzice nasz projekt: Klub Młodzieżowy „Małe Rzeczy” został nagrodzony Krajową Odznaką Jakości. Krajowe Biuro eTwinning doceniło innowacyjność projektu. Ponadto zwrócono również uwagę na aspekt współpracy z wieloma placówkami, zarówno w Polsce jak i poza granicami naszego kraju. Projekt ten był doskonałą okazją do udoskonalenia wielu umiejętności, a także dzięki niemu mogliśmy wymienić doświadczenia z wieloma uczniami oraz zawrzeć nowe znajomości.  

Dziękujemy Wam za zaangażowanie, pomysłowość oraz trud włożony we wszelakie działania projektowe.

Koordynatorki projektu
Justyna Chudy i Joanna Cesarz

 

SP KOJ

 

Asia KOJ

 

 

Justyna KOJ

 

 

Akcje w których uczestniczymy

EFS_z_podpisem.jpg
Copyright © 2023 Szkoła Podstawowa nr 2 w Siewierzu. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Monday the 27th. Siewierz