WYRÓŻNIENIE w XXIII edycji ogólnopolskiego konkursu ekologicznego

„ Moja Ziemia - Czysty Świat” pt. „Zielona świadomość”.

Dnia 15.05.2021r. odbyło się rozstrzygnięcie XXIII edycji ogólnopolskiego konkursu ekologicznego „ Moja Ziemia - Czysty Świat”. Organizatorem tego konkursu było m.in. Starostwo Powiatowe w Będzinie, Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Będzinie oraz Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu projektu okładki książki „Eko ja”. Wyróżnienie w tym konkursie uzyskała uczennica naszej szkoły: Angelika Duda z klasy III. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Joanna Żołądź.

EFS_z_podpisem.jpg