Akademia Bezpiecznego Puchatka

Każdy Pierwszak wie,
jak bezpiecznie zachować się!

Uczniowie klasy I brali udział w XII-tej edycji programu edukacyjnego AKADEMIA BEZPIECZNEGO PUCHATKA.
Akademia Bezpiecznego Puchatka to ogólnopolski program edukacyjny skierowany do uczniów klas I szkół podstawowych, obejmujący tematykę związaną z bezpieczeństwem dzieci w czterech sferach: na drodze, w domu, w szkole oraz w Internecie.
W Programie każdego roku uczestniczy ponad 200 000 dzieci i niemal 13 000 nauczycieli z prawie 10 000 szkół podstawowych. Do tej pory łącznie wzięło w nim udział ponad 2, 5  miliona uczniów. Po przeprowadzeniu zajęć, na podstawie otrzymanych materiałów, zdobytą przez dzieci wiedzę weryfikuje Ogólnopolski Test Bezpieczeństwa. Szkoły, które zrealizują wszystkie elementy programu otrzymają Certyfikat „Akademii Bezpiecznego Puchatka" oraz Dyplom dla uczniów.
Nasi pierwszoklasiści z sukcesem zdali Ogólnopolski Test Bezpieczeństwa.

Wych. Dagmara Małota-Machura

EFS_z_podpisem.jpg