dbi2021

W ramach Dni Bezpiecznego Internetu  2021 w naszej szkole odbędą  się następujące inicjatywy:

• Lekcje informatyki w klasach I-VIII na tematy związane z bezpieczeństwem w Internecie. (udział w  projekcie PRZYSTAŃ W SIECI)
  • Rozwiązywanie testów na platformie Quizizz z klasami I-VIII o tematyce związanej z bezpieczeństwem w Internecie.
  • Przeprowadzenie zajęć z pedagogiem o tematyce związaną z bezpieczeństwem w sieci.
  • Udział uczniów w konkursie na wykonanie plakatu na temat: „Bezpieczny Internet – Działajmy razem !”

Regulamin konkursu – V Ogólnopolski Konkurs „Bezpieczny Internet – Działajmy razem” organizowany przez SP nr 29im. Królowej Jadwigi w Częstochowie.

Termin dostarczenia prac do  18 lutego  (za pośrednictwem Teams do nauczyciela informatyki) – Eliminacje wewnątrzszkolne.

Karta zgłoszeniowa/zgody  do konkursu.

pojemnik_na_baterie.jpg